Акція -26%
  • Ортопедичний матрац Skate New/ Скейт Нью

У магазині меблів Формула сну Ви можете купити ортопедичний матрац Skate New/ Скейт Нью

Cклад:

- Трикотажна тканина

- Синтепон

- Флізелін

- Mono Foam

- Soft Foam

- Флізелін

- Синтепон

- Трикотажна тканина


Жорсткість: асиметричний, середній / помірно жорсткий

Висота: 20 см

Максимальне навантаження: до 120 кг на одне спальне місце

Гарантія: 3 роки


Матеріали і технології:

Mono Foam - це еластична піна середньої жорсткості і підвищеної пружності. Завдяки своїм властивостям забезпечує підтримку хребту не знижуючи комфорт спального місця. Завдяки своїм властивостям забезпечує підтримку хребту не знижуючи комфорт спального місця.

Soft Foam - це м'який пінний матеріал високої щільності. Застосовується для додання спального місця додаткового комфорту. У поєднанні з іншими матеріалами підвищує анатомічність матраца.

Тканина трикотаж. Правильний мікроклімат і циркуляція повітря - необхідна умова гігієни спального місця. Спеціальна трикотажна тканина Ametist Wave виготовлена ​​з влагопроводящего волокна. Безліч капілярів тканини легко пропускають повітря і вологу, не абсорбуючи її. Завдяки цьому матрац зберігає чистоту і свіжість.

Технолоогія "MultiSense". Технологія поєднання матеріалів різних властивостей з двох сторін матраца. Як би не мінялися ваші уподобання чи стиль життя - ви завжди знайдете для себе комфортну сторону матраца.

Технологія багатошарового стьобання. Стандартна технологія виготовлення матраців передбачає послідовне склеювання шарів, де верхнім шаром є тканина. На відміну від неї, технологія багатошарового стьобання - це спосіб прошивки настильних шарів разом з тканиною. Він не тільки підвищує надійність, але і підсилює пружність настильних матеріалів. Додатковою перевагою даної технології є повна відсутність клею в верхніх настильних шарах і загальне зниження кількості клею в матрацах на 37%. Багатошарове стьобання додає матрацу додаткову безпеку, преміальну пишність і привабливий зовнішній вигляд.


Ортопедичні матраци
жорсткість середній
основа матраса Безпружинний
вага на 1 спальне місце 120 кг
гарантія матраца 36 місяців
висота матраца 20 см

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Ортопедичний матрац Skate New/ Скейт Нью

  • Виробник: Active
  • Модель: Active-05
  • Наявність: На замовлення
  • 13536грн
  • 9990грн

матрац, ортопедичний