Подарунок
  Акція -23%
 • Ортопедичний матрац Ocean
 • Ортопедичний матрац Ocean
 • Ортопедичний матрац Ocean
 • Ортопедичний матрац Ocean

У магазині меблів Формула сну Ви можете купити ортопедичний матрац Ocean


Склад:

- Extrajacquard глибокої прошивки

- Oxigen Foam

- Thermofiber

- пружинний блок Smart Spring Multizone

- еврокаркас

- Thermofiber

- Oxigen Foam


Жорсткість: середній

Висота: 23 см

Максимальне навантаження: до 150 кг

Гарантія: 18 місяців


Матеріали та технології:

Ортопедичний матрац Ocean стане приємним відкриттям для цінителів вдалих покупок! Матрац Ocean володіє комплексом інноваційних матеріалів, таких як: Oxigen Foam - забезпечує безперешкодну циркуляцію повітря всередині матраца. Thermofiber - матеріал натурального походження, що володіє високими теплозберігаючих властивостями. Пружинний блок Smart Spring Multizone. Завдяки такому поєднанню даний матрац безумовно є одним з найбільш вдалих рішень для сну і відпочинку.


Оxigen Foam - еластична, насичена киснем піна, яка сприяє вільної циркуляції повітря і володіє ортопедичним ефектом. Матеріал Оxigen Foam застосовується в серії матраців Натюрель для досягнення максимального ортопедичного ефекту. Також даний матеріал забезпечує найкращу циркуляцію повітря всередині вироби, що істотно продовжує термін його експлуатації. Матеріал Оxigen Foam володіє можливістю стабілізації рівня вологості навколишнього простору, що наділяє даний матеріал додатковими властивостями, що допомагають зберегти Ваш здоровий сон і довгий термін служби Вашого матраца.


Thermo Fiber - природний матеріал, що отримується з волокон овечої вовни, які під впливом температури зчіплюються один з одним, утворюючи листи. На даний момент ThermoFiber єдиний в своєму роді матеріал з високими теплозберігаючих властивостями натурального походження.


Extra Jacquard - сучасний матеріал з максимальним вмістом натуральних волокон. Володіє дихаючим ефектом.


Пружинний блок Smart Spring Multizone відрізняється від інших не тільки довгим терміном служби, а й кількістю витків і їх видаленням один від одного. Спеціальна форма пружини призначена для "уловлювання" і рівномірного розподілу ваги. Пружина Smart Spring володіє збалансованої силою протидії, що дозволяє домогтися максимального ортопедичного ефекту при збереженні абсолютного комфорту при будь-якому навантаженні. Кожна з пружин розподіляє навантаження в автономному режимі, і лише при необхідності передає частину навантаження поруч стоїть пружині. Таким чином «підтримка» Вашого тіла під час сну відбувається зонально і зосереджено, зачіпаючи тільки ті області, які необхідно.


Smart Spring Multizone - система пружин з 7 незалежними поперечними зонами підтримки. Система пружин Multizone була розроблена з урахуванням анатомічних особливостей людини - посилення шийної і поперекової опори і розвантаження зони ніг. Кожна з зон пружинного блоку відповідає за один з ділянок тіла людини:


MediumZone (зона середньої жорсткості) - область голови, шийного відділу; область ступень;

SoftZone (зона зниженої жорсткості) - область плечей; область коліна і гомілки;

HardZone (зона посиленої жорсткості);

ExtraZone (зона максимальної жорсткості) - область поперекового відділу хребта і область стегон.

Таке поперечне зонування досягається за рахунок комбінування пружин різної жорсткості. Це стало можливим завдяки використанню у виготовленні пружин металу різної товщини і пружності. Таким чином, досягається підтримка хребта в правильному положенні під час сну за рахунок основи матраца - системи пружин Multizone, і забезпечується комфорт, завдяки відповідності контурам тіла, за рахунок натуральних наповнювачів і тканин чохла в матраца серії Naturelle.


Виробник: ТМ MATROLUXE (Україна)

Ортопедичні матраци
жорсткість середній
основа матраса Пружинний блок Smart Spring Multizone
вага на 1 спальне місце до 150 кг
гарантія матраца 18 місяців
висота матраца 23 см

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Ортопедичний матрац Ocean

 • Виробник: MatroLuxe
 • Модель: MatroLuxe-86
 • Наявність: На замовлення
 • 8204грн
 • 6311грн

Доступні варіанти

матрац, ортопедичний