Подарунок
  Акція -33%
 • Ортопедичний матрац Sky
 • Ортопедичний матрац Sky
 • Ортопедичний матрац Sky
 • Ортопедичний матрац Sky

У магазині меблів Формула сну Ви можете купити ортопедичний матрац Sky



Склад:

- Extrajacquard глибокої прошивки

- Cotton Flax

- Bio Latex

- Coco Fiber

- Thermofiber

- Пружинний блок Smart Spring Multizone

- Єврокаркас

- Wool Flax


Жорсткість: середній

Висота: 25 см

Максимальне навантаження: до 150 кг

Гарантія: 18 місяців


Матеріали та технології:

Ортопедичний матрац Sky являє собою баланс всіх характеристик, важливих для ідеального матраца: оздоровлююча жорсткість, ідеальна висота, натуральні матеріали. Шар м'якого, біологічно чистого і активного латексу врівноважується товстим шаром натуральної кокосової койри, що надає матрацу оздоровлюючу жорсткість.


Bio Latex на основі тільки натурального каучуку. Виготовляється з молочного соку бразильської гевеї. Бразильська гевея - вічнозелене дерево висотою до 20-30 метрів, виростають в Південній Америці. Для збору соку на стовбурі роблять желобковідние надрізи кори так, щоб не заподіяти рослині шкоди. Bio Latex є натуральним, біологічно активним, природним матеріалом. Bio Latex - основний активний матеріал для ортопедичних матраців і подушок.


Сосо Fiber - натуральний матеріал з волокон рослинного походження. Видобувається з горіхів кокосової пальми і після тривалої обробки (і часто ручного сортування) - волокна перетворюються в листи, що застосовуються при виробництві ортопедичних матраців серії Naturelle. Матеріал СосоFiberкроме того, що є біологічно чистим і абсолютно нешкідливим, має ще й гіппоалергенна властивостями. З матеріалу СосоFiber найчастіше виробляють ортопедичні матраци для немовлят, так як унікальні ортопедичні властивості даного матеріалу сприяють здоровому сну і запобігання хворобі.


Thermofiber - природний матеріал, що отримується з волокон овечої вовни, які під впливом температури зчіплюються один з одним, утворюючи листи. На даний момент ThermoFiber єдиний в своєму роді матеріал з високими теплозберігаючих властивостями натурального походження.


Wool Flax - матеріал розроблений на основі натуральної вовни. Шерсть, яка входить до складу матеріалу WoolFlax, не оброблена хімікатами і барвниками, в ній збережені її біологічні властивості і всі корисні для здоров'я якості. Вовняні вироби особливо рекомендуються людям із захворюваннями спини.


Extra Jacquard - сучасний матеріал з максимальним вмістом натуральних волокон. Володіє дихаючим ефектом.


Пружинний блок Smart Spring Multizone відрізняється від інших не тільки довгим терміном служби, а й кількістю витків і їх видаленням один від одного. Спеціальна форма пружини призначена для "уловлювання" і рівномірного розподілу ваги. Пружина Smart Spring володіє збалансованої силою протидії, що дозволяє домогтися максимального ортопедичного ефекту при збереженні абсолютного комфорту при будь-якому навантаженні. Кожна з пружин розподіляє навантаження в автономному режимі, і лише при необхідності передає частину навантаження поруч стоїть пружині. Таким чином «підтримка» Вашого тіла під час сну відбувається зонально і зосереджено, зачіпаючи тільки ті області, які необхідно.


Smart Spring Multizone - система пружин з 7 незалежними поперечними зонами підтримки. Система пружин Multizone була розроблена з урахуванням анатомічних особливостей людини - посилення шийної і поперекової опори і розвантаження зони ніг. Кожна з зон пружинного блоку відповідає за один з ділянок тіла людини:


MediumZone (зона середньої жорсткості) - область голови, шийного відділу; область ступень;

SoftZone (зона зниженої жорсткості) - область плечей; область коліна і гомілки;

HardZone (зона посиленої жорсткості);

ExtraZone (зона максимальної жорсткості) - область поперекового відділу хребта і область стегон.

Таке поперечне зонування досягається за рахунок комбінування пружин різної жорсткості. Це стало можливим завдяки використанню у виготовленні пружин металу різної товщини і пружності. Таким чином, досягається підтримка хребта в правильному положенні під час сну за рахунок основи матраца - системи пружин Multizone, і забезпечується комфорт, завдяки відповідності контурам тіла, за рахунок натуральних наповнювачів і тканин чохла в матраца серії Naturelle.


Виробник: ТМ MATROLUXE (Україна)

Ортопедичні матраци
жорсткість середній
основа матраса Пружинний блок Smart Spring Multizone
вага на 1 спальне місце до 150 кг
гарантія матраца 18 місяців
висота матраца 25 см

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Ортопедичний матрац Sky

 • Виробник: MatroLuxe
 • Модель: MatroLuxe-88
 • Наявність: На замовлення
 • 15685грн
 • 10457грн

Доступні варіанти

матрац, ортопедичний